Promocje

Sklep internetowy kaido.pl jest własnością firmy KAiDO Lubomir Stankiewicz. Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową na dzień zawarcia umowy sprzedaży przez złożenie zamówienia, dotyczącą tylko i wyłącznie sprzedaży przez stronę internetową kaido.pl, w rozumieniu przepisów prawa.

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym kaido.pl są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie kaido.pl są chronione prawem handlowym oraz umowami międzynarodowymi, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy KAiDO Lubomir Stankiewicz.

Treść i struktura strony internetowej kaido.pl chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie KAiDO Lubomir Stankiewicz.

Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep kaido.pl zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

 

Pomysł i wdrożenie

Licencja:

Ten sklep został wykonany przy użyciu PrestaShop™ - oprogramowanie na licencji Open Software License (OSL) v. 3.0.